Aktuálně

Naše pražská centrála přivítala členy představenstva ALS

30.9.2019

Laboratoř ALS Česká republika v Praze, měla tu čest být vybrána z celosvětové sítě laboratoří ALS Limited jako místo pro zasedání představenstva společnosti a nejvyššího managementu.

Od 12. do 22. září 2019 jsme tak hostili nejen samotné zasedání představenstva, ale také další jednání, na kterých se diskutovala a nastavovala celosvětová strategie naší společnosti a přijímala se zásadní rozhodnutí pro další budoucí rozvoj ALS.

Skutečnost, že si Raj Naran, globální výkonný ředitel ALS, pro konání zasedání managementu a představenstva vybral z více než 350 lokací ALS po celém světě právě Prahu, je důkazem vysokého kreditu české laboratoře.

Členové představenstva se velmi zajímali, kromě vlastního rozvoje společnosti za poslední období, o témata z oblasti bezpečnosti práce, diverzity, péče o zaměstnance a ochrany životního prostředí.

Hosty zaujal chod laboratoře, její obchodní výsledky a objem vzorků, který v České republice zpracováváme. 

I ve velmi nabitém časovém harmonogramu si našli čas na poznání krás hlavního města a dostalo se nám mnoha upřímných osobních poděkování za vynikající organizaci celého setkání, kterého se účastnilo více než 30 členů vedení. 

Jsme velice rádi, že se hostům u nás líbilo a že ALS Česká republika ještě více upevnila svou pozici v rámci celosvětové sítě ALS.