Aktuálně - Tribologie

14. odborná konference Paliva, maziva a procesní kapaliny za účasti ALS

31.5.2022

Již zítra se ALS Tribology Europe zúčastní 14. odborné konference Paliva, maziva a procesní kapaliny, pořádané Českou Strojnickou Společností.

Konference se koná v Hotelu Ski, Nové Město na Moravě ve dnech 1-2. 6. 2022 a to ve spolupráci s Asociací technických diagnostiků ČR – sekce Tribodiagnostika a za podpory mediálního partnera – odborného časopisu TechMagazín.

 

Za ALS Tribology Europe budou přednášet kolegové, Ing. Tomáš Turan a Ing. Vladimír Nováček v sekci Analýzy maziv, provozních a procesních kapalin, dále Mgr. Pavlína Lesňáková a Ing. Vladimír Nováček na téma Tribodiagnostika hydraulických systémů.

Jako jednu z novinek v naší nabídce představí Tomáš Turan efektivní metodu stanovení indikovaného cetanového čísla pomocí spalovací komory s konstantním objemem dle ASTM D 8183.

Tuto analýzu nabízíme v našem balíčku rozboru motorové nafty, určené pro prodejce a odběratele paliv, rádi ji kdykoli individuálně představíme všem zájemcům - především z řad provozovatelů ČS, fleet managerů, dopravců, velkoobchodníků s palivy apod.