Aktuálně - Tribologie

Proběhlo slavnostní zahájení nové farmaceutické laboratoře v Praze

9.10.2017

21.září 2017 jsme slavnostně otevřeli naší novou farmaceutickou laboratoř v Praze na Poděbradské ulici.

Pozvání na tuto akci přijalo kromě našich zaměstnanců z ALS Czech Republic a kolegů ze zahraničí i na pět desítek našich současných i potenciálních zákazníků z oblastí Pharmaceutical, Food i Enviromental. Zúčastnili jí také novináři a zástupci našich dodavatelů.

Společně jsme strávili den ve slavnostní a přátelské atmosféře.

V úvodu se konalo oficiální otevření s přestřižením pásky, kterého se ujali Andreas Jonsson, Matthew Masters a Marek Jiříček.

Po krátkém bloku prezentací se zákazníci vydali na „tour“ po laboratoři, na které obdivovali naše nové prostory a moderní vybavení laboratoře. Odborný výklad jim k prohlídce poskytla Marie Martinísková.

Pro ty, kteří se prohlídky neúčastnili, byla připravena ukázka a ochutnávka molekulární kuchyně.

Odpoledne proběhlo ve znamení dobrého jídla a pití, zábavy a pracovních i neformálních debat.

Od našich zákazníků dostávám na akci velmi dobré ohlasy, líbil se jim jak program, tak celková atmosféra a nadšeni jsou z návštěvy prostor laboratoře.

Věřím, že nám akce pomohla opět se připomenout a osobně se setkat s našimi stávajícími klienty, ukázat jim, co jsme dokázali a informovat je o tom, co dál připravujeme, ale i navázat nové kontakty, díky kterým budeme v budoucnu novým klientům zajišťovat zajímavé projekty.

Děkuji všem kolegům z ALS, kteří se na akci podíleli, zúčastnili se jí nebo ji jinak podpořili.

Mirka Kohoutková