Laboratoře ALS

Aktuálně

Znáte kvalitu vody, kterou pijete?

27.3.2023
Voda je základním prvkem života a příjem kvalitní pitné vody je nezbytný pro udržení našeho zdraví. Avšak, jak můžeme vědět, zda voda, kterou pijeme, je skutečně kvalitní?... Přečíst více »

Obhájili jsme certifikaci 45001 a 14001

17.3.2023
S potěšením oznamujeme, že naše společnost ALS Czech Republic, s.r.o. má za sebou úspěšný audit a obhajobu certifikací ISO 14001:2015 a ISO 45001:2018.... Přečíst více »

CYKLUS BEZPLATNÝCH ONLINE WEBINÁŘŮ ZAMĚŘENÝCH NA DOPLŇKY STRAVY

14.3.2023
Dovolujeme si Vás pozvat na další webinář z cyklu bezplatných online webinářů, tentokrát na téma Doplňky stravy.  Proč je řadíme do skupiny potravin a nikoli léčiv? Kdy se doplněk stravy léčivem stává? Co obnáší vystavení bezpečnostního certifikátu? Jaké jsou nejčastější kontaminanty a jak se v laboratoři... Přečíst více »

Iniciativa EU Pledge Nutrition

6.3.2023
EU Pledge je dobrovolnou iniciativou výrobců potravin, včetně nápojů, s cílem změnit podobu reklam zaměřených na děti. Inciativa je reakcí na výzvu EU institucí, aby se i výrobci zapojili do výchovy dětí směrem ke správnému životnímu stylu a v boji s dětskou nadváhou a obezitou. Podporována je i Světovou federací inzerentů. Členové této... Přečíst více »

Partner projektu

 

 

 

Partner studijního oboru vŠCHT

Přidejte si nás

ALS Informativní Zpravodaj