Prémiové analýzy

Akreditované laboratoře ALS Czech Republic nabízí v rámci svých širokých analytických služeb prémiové produkty, čili speciální rozbory a analýzy znečišťujících látek v životním prostředí.

Stanovování těchto látek slouží zejména v rámci prokazování jejich přítomnosti či nepřítomnosti v daném vzorku materiálu. Všechny dále zmiňované rozbory a analýzy provádíme v našich vlastních laboratořích s mnohaletou zkušeností v dané oblasti získanou díky faktu, že naše laboratoře slouží jako centra excelence a vývoje metod pro uváděné parametry.

Pro navržení optimálního řešení Vašich požadavků doporučujeme kontaktovat regionálního obchodního zástupce či pobočku, případně se na nás obraťte s jakýmkoli dotazem na naší zákaznické lince 226 226 228, nebo na adrese info.cz@alsglobal.com. Ochotně Vám připravíme nabídku pro Vaši konkrétní potřebu.

Odběr vzorků

Součástí našich služeb je pro všechny uvedené prémiové produkty i nabídka akreditovaných nezávislých odběrů vzorků prováděných našimi certifikovanými vzorkaři.

Pokud se rozhodnete využít naší nabídky speciálních rozborů, doporučujeme vám kontaktovat jakoukoliv z našich poboček. Zde zdarma obdržíte speciální vzorkovnice určené na konkrétní analýzy a naši konzultanti vám ochotně pomohou a poradí. Případně nás kontaktujte s jakýmkoli dotazem na naší zákaznické lince 226 226 228, nebo e-mailem na info.cz@alsglobal.com. 

Kontakty

Telefon: +420 226 226 228
Email:  info.cz@alsglobal.com
            Další kontakty​

  •