EXPRESNÍ VYŘÍZENÍ ZÁSILEK - ALS Quick

ALS Czech Republic s.r.o. může nabídnout kromě zpracování chemických analýz ve standardním termínu také stanovení některých parametrů v termínu expresním.

Standardní dodací doba výsledků rozborů vzorků je 7-10 pracovních dnů od přijetí vzorku společně s předávacím protokolem do laboratoře.

Dodací lhůta 10 pracovních dnů platí pro stanovení dioxinů a analýz zajišťovaných u partnerských laboratoří. U některých ukazatelů (např. ekotoxicita, některé radiologické parametry) je dodací doba delší než 10 pracovních dnů v důsledku technologické lhůty laboratorní zkoušky dané legislativou či normovanými postupy.

Expresní zpracování zkracuje dodací lhůtu na 0-3 pracovní dny. Službu lze využít pouze u analýz, které nejsou omezeny delší technologickou lhůtou (jako např.: BSK5, ekotoxicita, radiologie) a v případě, že to umožňuje kapacita laboratoře. Jedná se o zpoplatněnou službu, přehled příplatků naleznete v tabulce níže. Výše příplatků se může měnit v závislosti na objemu zakázky.

Standardní expresní příplatky:

Ve stejný den +200 % 1 pracovní den +100 % 2 pracovní dny +50 % 3 pracovní dny +30 %

Vzorky určené k expresnímu zpracování a reportu výsledků tentýž den musí být do naší laboratoře v Praze dodány do 9:00 hod ráno.

Možnosti expresních stanovení je vždy třeba předem potvrdit s Vaším konzultantem prostřednictvím klientského servisu, na našich pobočkách, nebo na info.cz@alsglobal.com

Doba dodání výsledků za rok 2015

Pokud se rozhodnete využít služeb naší akreditované laboratoře, kontaktujte zákaznickou linku na tel. 226 226 228, nebo e-mailem na info.cz@alsglobal.com. Odborní konzultanti vám ochotně pomohou, poradí a zodpoví vaše požadavky z oblasti chemických analýz.