Rozbory Alternativních paliv

Pelety pro analýzu alternativních paliv

Akreditované laboratoře ALS Czech Republic nabízí širokou škálu rozborů alternativních i fosilních paliv, pro prokázání relevantních vlastností těchto materiálů jako zdroje energie. Zejména v posledních letech můžeme pozorovat kromě klasického využívání fosilních paliv také příklon k využití alternativních paliv. Alternativními palivy jsou myšleny jak tuhá (biopaliva, tuhá alternativní paliva (TAP), lokální odpady, zbytky ze zemědělské produkce, pelety atd.) tak i kapalná alternativní paliva (odpadní oleje, atd.).

Analýzy alternativních paliv slouží zejména jejich výrobcům a odběratelům pro prokázání vlastností těchto materiálů důležitých z hlediska jejich využití.

Pro navržení optimálního řešení vašich požadavků doporučujeme kontaktovat regionálního obchodního zástupce či pobočku, případně se na nás obraťte s jakýmkoli dotazem na naší zákaznické lince 226 226 228, nebo na adrese info.cz@alsglobal.com. Ochotně Vám připravíme nabídku pro Vaši konkrétní potřebu.

Nejčastěji stanovované parametry

Řepkové pole jako zdroj alternativních paliv

  • Tuhá paliva: spalné teplo, výhřevnost, popel, chlor, fluor, elementární analýza (obsah N, C, H, S, O), voda, emisní faktor, popel, hořlavina, prchavá hořlavina
  • Kapalná paliva: spalné teplo, výhřevnost, popel, chlor, fluor, elementární analýza (obsah N, C, H, S, O), voda, emisní faktor

Výše uvedené parametry pro vás měříme na moderních přístrojích za pomoci zkušeného týmu analytiků.

Nad rámec uvedených parametrů nabízíme další rozbory organických i anorganických parametrů dle specifických požadavků zákazníka.  

Odběr vzorků

Součástí našich služeb je i nabídka akreditovaných nezávislých odběrů vzorků prováděných našimi certifikovanými vzorkaři.

Pokud se rozhodnete využít naší nabídky rozborů alternativních či fosilních paliv, doporučujeme vám kontaktovat jakoukoliv z našich poboček. Zde zdarma obdržíte speciální vzorkovnice určené pro konkrétní analýzy a naši konzultanti vám ochotně pomohou a poradí. Případně nás kontaktujte s jakýmkoli dotazem na naší zákaznické lince 226 226 228, nebo e-mailem na info.cz@alsglobal.com.